Uczniowie

Szanowni Państwo,

w trosce o zdrowie uczniów i personelu szkoły w związku z poważnym zagrożeniem, że jeden z członków społeczności naszej szkoły zachorował na COVID-19 zdecydowałam na wprowadzenie dwóch dni wolnych od zajęć szkolnych tj. 14 i 15 października 2020 r. W tych dniach budynek szkoły będzie zamknięty, a zajęcia nie będą się odbywać.

W tym czasie będziemy czekać na wyniki testów oraz decyzję Powiatowego Inspektora Sanitarnego co do dalszych zajęć w szkole. Jednocześnie w tych dniach nauczyciele będą przygotowywać się do prowadzenia nauki zdalnie.

O dalszych działaniach poinformuję niezwłocznie. Jednocześnie przepraszam za zaistniałą sytuację i niedogodności tym spowodowane. Wierzę, że w tym trudnym czasie zdrowie naszych uczniów jest najważniejsze i dlatego jestem zmuszona podjąć tę trudną decyzję.

z poważaniem

Wiesłwa Król